logo-mini
BKG_01

استودیو مون در پاییز ۱۳۸۱ توسط رضا نریمی زاده جهت ارائه خدمات تدوین، صداگذاری و میکس فیلم، مسترینگ دی وی دی و تبدیل فیلمهای ۳۵ و ۱۶ میلیمتری به ویدیو (تله سینما) بنا نهاده شد. در دوره گذر از سیستمهای صدا و تصویر آنالوگ به دیجیتال، معدود استودیوهایی قادر بودند تا پا به پای تکنولوژی های نو این دوره را طی کنند و با توان تکنیکی خود راه را برای علاقمندان به استفاده از آن هموار سازند. استودیو مون یکی از همین معدود استودیوها بود که با استفاده از تجهیزات به روز و سیستمهای حرفه ای، خود را از سایرین متمایز کرد.

امروز این استودیو با تجهیز سیستمها و تکمیل چرخه خدمات پس از تولید فیلم، شامل ترانسفر و ترانس کدینگ فایل ویدیو، بک آپ از فایلهای اصلی، سینک صدا و تصویر، تدوین تصویر، صداگذاری، میکس، تیتراژ، زیرنویس، اصلاح رنگ و سینما پکیج  را بصورت متمرکز ارائه مینماید.

واضح است که ارائه این خدمات بصورت یکجا نه تنها در هماهنگی پس از تولید موثر است بلکه بر جلوگیری از اعمال هزینه های اضافی و اتلاف وقت نیز تاثیر آشکار دارد. تجربه نشان داده که جابجایی مدام فایلها برای تدوین، صداگذاری، اصلاح رنگ و سایر امور به استودیوهای دیگر همواره با مشکلاتی هرچند کوچک همراه بوده، ضمن اینکه انتقال این فایلها همواره هزینه خرید هارد دیسکها و زمان انتقال و کپی را نیز بدنبال خود خواهد داشت. عموماً تهیه کنندگان و مدیران تولید ترجیحشان بر اینست که عملیات فنی دوره پس از تولید یکجا انجام شود و مشخصاً از تخفیفات قابل توجهی بهره برند. اگرچه خدمات هر بخش، مستقل از سایر بخشها میتواند جهت انجام امور پروژه ها در اختیار متقاضیان قرار گیرد.

ما مفتخریم که طی چند سال گذشته همراه با بهترین های سینمای ایران و با بهره گیری از توان تکنیکی خود، همواره در صدر برترین استودیوهای کشورمان ایران هستیم، فیلمهای به اتمام رسیده در این استودیو تایید این برتری است.